Ana Sayfa > Kurumsal

KURUMSAL

Sühay Group'u Tanıyın !

Başarmak, diyalog kurmak ve doğru yönetmek felsefesiyle kurulan şirketimizin ticaret yürüyüş şekli referans yönetimi ile ilerlemiştir. Şirketimiz 20 yılı aşkın süredir ticari faaliyetlerine devam etmektedir.

Ticaret hayatımız öncelikle Sühay Mekanik firmamızla başlamış olup içerik olarak önemli inşaat projelerinde ısıtma, soğutma, yangın, havalandırma, sıhhi tesisat, alanlarında uygulamalı mühendislik çözümler üretmiştir. Devamında Mekanik şirketimize ilave olarak mağazacılık, perakendecilik konularında çeşitli bayilikler alınarak şirketimiz istihdam yaratmaya devam etmiştir.

Eğitim, beyaz eşya, mobilya, gıda şeklinde hizmet kalemlerini Empoy LTD. ŞTİ ve 2M şirketlerini bu sektörün devamında firmamız bünyesine katmış olduk.

Perakende sektöründe guvenlikal.com grup ile ilgili e-ticaret ve mağazacılık şeklinde devam eden bir perakende sektörü firmamızı bünyemize katmış olduk.

Yıllardır devam eden inşaat projelerimizin başarısından güç alarak Sühay İnşaat ve Zifin Consept firmalarımız ile inşaat ve mimarlık alanlarında yeni şirketleşmeye giderek tecrübelerimizi bir üst konuya aktarmayı hedefledik.

Son dönemlerde yurtiçi ve yurtdışı bilgi birikimlerimiz ve deneyimlerimizle; danışmanlık, organizasyon, yönetim, yatırım şirketleri adı altında MAYORG firmamızı bünyemize kattık.

sühay group

Murat Bünyamin Çatal / Yönetim Kurulu Başkanı

Değerli İş Ortaklarımız, Çok Kıymetli Dostlarımız ve Çalışanlarımız;

Sühay group olarak bünyemizde Sühay Mekanik, Sühay İnşaat, Zifin Concept, guvenlikal.com markası ile Empoy LTD. ŞTİ. 2 M şirket adı ile Mayorg yatırım firmamız dahil olmak üzere toplam dört adet şirketimiz bulunmaktadır.

Tüm şirketlerimiz ticari faaliyetlerine devam etmekte olup yeniliğe ve teknolojiye sürekli açık olan yönetim kurulumuz ve ekibimiz sayesinde; ülkesine yeni projeler üretmeye, takip etmeye, istihdam yaratmaya ve inandığımız her konu ile ilgili yeni fikirlere açık olduğumuzu belirtmek isterim.

Bu düşünceler ve felsefe doğrultusunda sürdürülebilir olmak hedefimizdir.

İlke aldığımız güç emeğe, alın terine ve doğru insana yatırımdan geçer.

Sevgi ve saygılarımla...